Laimingi.lt

Apie

Įžanga

Pabandykite apibūdinti braškių ir mėlynių kokteilio skonį tam, kuris niekada jų net akyse nėra matęs. Išeina? (juokiuosi) Aprašyti kursus yra tas pats, kas pasakoti apie tą kokteilį, kurį minėjau. Vis gi, pabandysiu.

Kad ir kiek Jūs bandėte – čia rasite kažkurią trūkstamą dalį, ir tikriausiai – didelę dalį. Tai nėra tik šiaip sau kursai – žaisliukai – seminarai. Tai sistemos, kurios padėjo man ir kitiems pasikelti iš labai giliai, stovėti tvirtai, ir realiai pasiekti tikrų aukštumų (materialių, dvasinių, santykių, sveikatos ir t.t.).

Sąmoningumas ir suderinamumas

Asmeninės laisvės kursuose imamas konkretus vidaus „blogietis“ ir jis neutralizuojamas visam laikui. Kiekvieną kartą mes turime labai aiškų taikinį, su kuriuo dirbame. Technikos veikia labai greitai ir taikiai sugyvena su kitomis praktikomis, nes tai – harmoningas ir natūralus procesas.

Ko čia nėra:

Amžiaus apribojimo, savitaigos, aklo tikėjimo, intelektualinė filosofija, pramogos, sanatorinio poilsio, bėgimo nuo kasdiennio gyvenimo, hipnozės, sektos, religijos, tikėjimo būtinybės, „apeigų“, gydymo, diagnozavimo, ezoterikos, „kodavimo“, mistikos, šamanizmo, ritualų ir t.t. Jūs čia esate laisvas, kaip paukštis ir nepriklausomas, kaip katinas.

Užsiėmimai yra nepriklausomi vieni nuo kitų, t.y. jeigu žmogus buvo viename - jis gavo viską pilnai. Dalyvis yra laisvas rinktis ar jam reikia papildomai ar ne.

Nuo kurio pradėti? Jeigu išeina, palanku yra pradėti nuo meditacijų sodybos arba asmeninių konsultacijų. Skonio reikalas (juokiuosi).

Bendrieji (šiuo metu jie laikinai nevyksta, nes viskas tapo viename meditacijų sodybose, bet visa tai įmanoma padaryti asmeninėse konsultacijose)

Bendruosiuose kursuose atėję žmonės gauna priežiūrą ir asmeninį dėmesį. Čia dalyviai disciplinuojasi ir kaip juokaudami sako:„pagaliau esam priversti padirbėti“. Antrąjame ir trečiajame užsiėmime yra peržvelgiama kiekvieno žmogaus (asmeniškai/jeigu reikia - privačiai) savaitės rezultatai, metodai, klaidos ir pergalės, klausimai. Duodamos naujos užduotys, pagalba ir metodai.

Šis kursas yra charakterio formavimo, ugdymo ir grūdinimo; tikslų išsikėlimo ir blokų, kurie neleidžia jų pasiekti atblokavimo. Perėjus juos tampa lengva būti įprastinėje aplinkoje, bendrauti ir būti savimi mėgstant ir priimant save. Tai laiptelis, nuo kurio kelionė pradėjo daugelis žmonių ir pasiekė stulbinamų rezultatų (pvz. juokiasi ten, kur anksčiau sustingdavo nuo baimės ir pan.).

Čia išmokstama meditacinių technikų. Dalyviai yra supažindinami su metodika ir emocijų sprektru, tam skiriama daug laiko. Seminare yra mažai teorijos ir labai daug praktikos. Dalyviai jaučiasi pakylėti, nes jausmai, kurie taip ilgai glūdi viduje, pagaliau randa kelią į laisvę per kelias minutes.

Atsivėria nauji gyvenimo keliai, nes prieš tai jie buvo užblokuiti jų pačių mintimis. Atsiranda daug energijos, jėgų ir gerumo / meilės gyvenimui.

Meditacijų sodyba

Tai vieta, kur išdrįsta atvykti ne kiekvienas, nes čia atsiveria tiek daug naujo ir pasileidžia tokie dideli kiekiai seno ir užsistovėjusio... O kai tie seni velniukai išeina žmogus natūraliai atranda, kas jam yra sava.

Jeigu eidamas į kursus, gali nuspėti savo progresą pagal tai, kiek dirbsi namie ir kaip būsi nusiteikęs, tai čia šito padaryti negali, nes progresas būna taip „nusneštas į priekį“, kad tai stebina patį mane. Žmonės, kurie bijojo visko atsitiesia ir nušluosto nosį didžiausiems gyvenimo iššūkiams. Vienišiai lengvai susiranda poras. Tie, kurie visą gyvenimą buvo neapsisprendę - staiga pradeda sėkminga verslą. Tie, kurie jau kelis metus ramiai nemiega dėl rūpesčių - pradeda gyventi atsipūtę.

Vegetarinis maistas, tyla, ramus miegas ir puikiai nusiteikusi kompanija. Ši išvyka palieka ramybę širdyje ir užveda ant taikos su gyvenimu kelio.

Pabaigai

Esu pasiryžęs Jums padėti, nes darau tai didžiąja dalimi ideologiškai. Mokėdamas tai, ką moku, galiu būti sėkmingas visose srityse ir duonai užsidirbti kitur, bet renkuosi šią, nes ji man atrodo prasmingiausia ir išmintingiausia, kurią galiu pasirinkti. Sakau tai nuoširdžiai, žiūrėdamas kiekvienam iš Jūsų į akis, norėdamas Jums padėti kilti ir matydamas stiprybę kiekviename iš Jūsų.

Ačiū Jums už skirtą laiką,
Liudas