Laimingi.lt

Atrasti dėkingumo klodai!

Labas visiems, malonu tave vėl sutikti. Dar maloniau, kai turiu kažką įdomaus parašyti ir pasidalinti. Šiandiena apie naujausius gyvenimo atsivertimus.. :)
Vasarą darysiu keletą meditacijų sodybų. Kam įdomu gyvo juoko savaitinė fiesta, su daug emocinio nulengvėjimo - galite pasimatuoti. Registracija.

Atrasti dėkingumo klodai!

“Už viską galima jaustis dėkingu…”, “viskam, kam priekaištauju, esu nepatenkintas galiu jausti dėkingumą…”, “Juk viskas, ką turiu gali būti prarasta, o praradus, pasimatytų, kaip viskas buvo graži dovana, už kurią galėjau būti dėkingas...”. Tokios mintys pamažu rutuliojosi manyje po kurio laiko, išgirdus žinią, kad mano mylimas dėdė išėjo iš šio pasaulio.

Mano jaunatviškas smarkumas, kuris lyg ryškus fejerverkas skuodžia per mano ir daugelio žmonių gyvenimą, tai įkvėpdamas ar padrąsindamas ir labai dažnai neapdairiai matantis gyvenimo dovanas kiek sustojo ir prisiminė, kad labai norėjo pamatyti tą žmogų ir pasakyti jam kažką nuo širdies. Tiesiog jaučiau tą, bet dabar jau to šanso nėra ir esu tiesiog dėkingas, kad jį pažinau. Šilti meilės jausmai, dėkingumas ir jausmas “gyvenk ir nieko nesidrovėk” pervėrė mano būtį.

Mirtis yra puikus mokytojas, tiesa pasakius vienas puikiausių iš visų esančių. Tiesos rodytojas. Nors gal daugelis nustebtumėme, bet mirtis yra šviesos antplūdis ir energija, jaučiau tai ne kartą mistiniais momentais, tą patį kalba visi, kas tai patiria, bet šį kartą ne apie tai.

Kiek reikia drąsos žmogui, kad jis pajaustų dėkingumą ir realiai priimtu, suvoktų tai, kad jeigu atėmus iš jo tai, ką jis dabar turi - tėvus, šeimą, namus ar šalį … Jis būtų labai dėkingas, jeigu jam vėliau grąžintų visą tai. Atsirastų didžiulis dėkingumas. Galima tai pereiti tikrąją to žodžio prasme, o galima ir paprasčiau - pasitelkus savo vidinę įžvalgą - pripažinti šio reiškinio tikrovę. (Jau skambu filosofiškai, ane? Juokiuos.).

Žodžiu trumpai drūtai ir aiškiai pagaliau. Buvo nerealus dėdė. Nors atrodo viena dėlionės dalis iškrenta iš šeimos ir šeimos veidas būna be vieno danties, bet užtat atrodo labai juokingai ir šeima tampa dar mylimesnė :).

Nu gerai, dar paprasčiau. Užsiknisai būti? Pažiūrėk, kiek visko fantastinio turi, kiek visko gyvenime yra. Taip, reikia žiūrėti. Viskas dovanai duodama, naudokis, dalinkis ir džiaukis.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Vasarą darysiu keletą meditacijų sodybų. Kam įdomu gyvo juoko savaitinė fiesta, su daug emocinio nulengvėjimo - galite pasimatuoti. Registracija.