Laimingi.lt

„Kur dingo mano seksualumas?“

Gera diena.
Pats taikau šias žinias jau daugiau nei 10 metų ir esu padėjęs „kalnui“ žmonių. Maloni disciplina, daug meilės, ryžto ir drąsos. 3 savaičių internetinis kursas „Gera savyje“. Registracija čia.
Vasaros meditacijos sodybos „Myliu save“ toliau pildosi. Tiems, kas nori prisipildyti drąsos ir meilės jėgų. Registracija čia.

 „Kur dingo mano seksualumas?“ 

Hmmmm. Ką daryti - mano vyras ar žmona, vaikinas ar mergina pasidarė man nebepatrauklus?

Įsivaizduokite žmogų, kurį jūs matote kiekvieną dieną. Nesiskiriate su juo nė akimirkai, jaučiate jo kvapą, alsavimą, kiekvieną jo krebždelėjimą, tiesiog viską. NUOLATOS. Ar jis gali būti patrauklus? Jis ar ji ima „lysti per gerklę“. Kodėl?

Tai, ką parašiau, nėra būtinai fizinis buvimas drauge. Kai mes įsikimbam ir nepaleidžiam arba priešinamės jam ar jai nuolatos... Jausmas būna, kad mes esame nuoaltos su juo ar ja ir tai atstumia. Mes nepertraukiamai esame jį ar ją tiesiog prirėmę arčiau nei mūsų pačių oda.

Atrodo, esame šalia, štai geriam arbatą, bet tarp mūsų taip norisi atstumo, nes jo tiesiog jau metų metais nėra, nes yra įsikibta (arba stumiama) į šį žmogų metų metais. Hmmmm.... Skanu? Abu pavargę nuo to ne atstumo. O didžiausia sensacija, kad ta įsivaizduojama būtybė jūsų mintyse nėra jūsų antra pusė - tai tik fantazija ir jūs nuo jos pavargote...

Kaip laidoje "Atleisk" dainuoja "Atleiski, atleiski", taip mums dar raidę "p" pridėti priekyje ir padainuoti "paleiski, paleiski" reiktų.

Paleisk tą būtybę iš savo minčių, tai net nėra joks mylimasis ar mylimoji, tai tik kažkoks fantomas, nuo kurio jau gali būti bloga. Kūnai natūraliai mėgsta prisilietimą ir artumą, geriant arbatą atstumas puikus, erdvė neužtvindyta įsikibimu ir patrauklumas atsiranda, nes jau yra tas sveikas "paleistas" atstumas.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Pats taikau šias žinias jau daugiau nei 10 metų ir esu padėjęs „kalnui“ žmonių. Maloni disciplina, daug meilės, ryžto ir drąsos. 3 savaičių internetinis kursas „Gera savyje“. Registracija čia.
Vasaros meditacijos sodybos „Myliu save“ toliau pildosi. Tiems, kas nori prisipildyti drąsos ir meilės jėgų. Registracija čia.