Laimingi.lt

Bendravimas su meile ir be mistikos

Laba, graži diena. Suspurdėjo rašinukas, linkiu jėgų perskaityti. 

Meditacijų sodyba „Myliu save“ Liepos gale. Nemoku net nusakyti to gero jausmo, kurį jai jaučiu. Vietų yra, registracija čia.
„Gera Savyje“ kursas šoka į registracijų traukinį, būkite laiku. 3 savaitės aktyvi savęs priežiūra su humoru. Įėjimas tik 20 eur. Registruokitės toliau – būnant dviese užeisite už tą pačią nemokamą sumą. 

Bendravimas su meile ir be mistikos (skaityti puslapyje)

Noriu su jumis pakalbėti apie akivaizdžius dalykus, ką jau čia pakalbėti – tiesiog pažerti (juokiuosi). Mes ir mūsų vaikiškas paprastumas, kad ir kokie mes bebūtumėme, kokias gyvenimo pozicijas beužimtumėme, visada mato paprastumą ir aktorystes gyvenime ir viena iš jų yra nuolatinis siekis jausti meilę visuose santykiuose ir dalykuose, bet…

Bet kartais mus įkalba, kad jeigu mes esame, pavyzdžiui, vyrai, moterys, pagyvenę vyrai, pagyvenusios moterys, mechanikai, direktoriai, mokytojai, mokiniai ar dar kažkas, kad mes turime elgtis kažkaip kitaip. Pavyzdžiui, jeigu esi vyras, turi elgtis kažkaip vyriškai (niekas nelabai žino kaip), lygiai tas pats su moterimis, direktoriais ir panašiai. Tad ir vaikšto visi kažkokių gandų klausydami ir galvoja: „Tai kaip gi čia po velnių ir trijų paralių elgtis man?!“.

Atsakymas visada yra geras tas, kuris įneša daug harmonijos ir atsipalaidavimo bei meilės, žinoma!.. Nebent mėgstate sumaištį, tuomet galite elgtis mandagiai, pavyzdingai, baudžiančiai, teisiai, teisingai ir panašiai. Vargas.

Aš pernai, pavyzdžiui, buvau patikėjęs, kad jeigu jau bandai suburti statybose komandą, tai su kaimo žmonėmis reikia elgtis „taip“, su „tais kitais“, „va taip va“, o kitais „išvis nesielgti“ ir pan. Ir kuo tai baigiasi? Mažais košmarais.

Koks atsakymas? Kada jums kas nors pasakos apie kokią nors strategiją, 99 atvejais iš 100 siūlau užsikimšti ausis, jeigu patarimas nėra duodamas su humoru, širdimi ir atliepia jūsų širdį, nes atsakymas yra tiesiog elgtis su meile. Meilė žino, kaip elgtis, nes meilė yra santykiai ir komunikacija – bendravimas. Bendravimas be jos neįmanomas (nebent toks kaip tarp Rusijos ir Amerikos prezidentų).

Visi kalba ir patarinėja, kaip elgtis ir vilties tame yra (skaitau ir klausausi žmonių, kurie man rezonuoja), bet tai yra tik elgesio iš meilės aprašymas, bet ne pati meilė. Tarkime, pavyzdukas: šypsokitės žmogui, sakykite jam savo jausmus, pagirkite. Negi blogas patarimas? (Šypsausi). Tai tėra elgesio iš meilės aprašas, o jeigu žmogus turi meilę širdyje, kiek tokių patarimų jam reikės?

Jis užpuls kitą iš už kampo, išsišiepęs lyg ausų, pajuokaus apie jį taip smagiai, kad jis negalės nesijuokti. Su juo bus smagu eiti ir ten, ir kitur. Kas jam stabdis? Niekas, nes jis turi širdį. Pagaunat?

O tai kaip mylėti tada? Visa širdimi. O kaip taip? Na reikia prisiminti save kaip meilę, nes tu niekada nebuvai neteisus, kai žiūrėjai į tuos griežtus „protingus“ patarimus ir ėmei jų klausyti su baime, su mistika, su kažkokiu neaiškumu. Tai buvo netiesa, todėl ir jauteisi nejaukiai paklausęs tų instrukcijų.

Tu esi meilė ir tu žinai, kaip mylėti, reikia tik sugrįžti į tai. O tam reikia skirti dėmesio. Skirti sau dėmesio reiškia užsiimti savimi, praktikuoti, nusimesti primestus pančius. Užsiimti savimi reiškia mylėti save. Iš ten jau viskas matosi kaip nuo kalniuko.

Tad netikėk, kad tau reikia išmokti kažkokių mistinių bendravimo formų, kurios niekam nėra aiškios ir kurios yra „labiau tokios nei anokios“, nes aišku pasidaro tik su širdim ir kalbos čia baigiasi. Su visais galima elgtis su meile, nes visi mėgsta, gerbia, myli, jaučia ir supranta meilę. Tada prasideda stebuklai. Užsiimki savimi.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Laba, graži diena. Suspurdėjo rašinukas, linkiu jėgų perskaityti. Meditacijų sodyba „Myliu save“ Liepos gale. Nemoku net nusakyti to gero jausmo, kurį jai jaučiu. Vietų yra, registracija čia.
„Gera Savyje“ kursas šoka į registracijų traukinį, būkite laiku. 3 savaitės aktyvi savęs priežiūra su humoru. Įėjimas tik 20 eur. Registruokitės toliau – būnant dviese užeisite už tą pačią nemokamą sumą.