Laimingi.lt

Daugiau nei žvaigždė

Labas, labas, mano mielas skaitytojau, nerašiau šimtą metų, visai kitur koncentravausi, bet štai aš ir grįžau :) Tad šio puslapio - projekto laukia daug didelių pokyčių šiais metais, na o dabar judam prie žinutės.

Dėmėsio Vyrukai! Tikriausiai jau esate daug girdėję apie moterų susibūrimus, ratus ir pan. O ar esate jau nugirdę apie vyrų klubus, apie skambų juoką iš sąmoningos, bet pašėlusios kompanijos. Kurioje tv ir socialinis programavimas jau senai praeitas etapas, kuriame tobulėjama, propaguojama atsakomybė, ryžtas ir meilė? Tai va. Tokį dalyką aš darau su Donatu ir jeigu dar turi ūpo, tai penktadienį šok į mašiną ir gali atvažiuoti tiesiai pas mane į namus. Tereikia užeiti į https://www.vyrai.eu/vyru-stovykla ir tu jau pakeliui (arba parašyk man, arba paskambink 867603532).

Daugiau nei žvaigždė 

Ar dažnai galvojate, kur mes randamės? Kaip mes gimėme, ką ir iš kur mes viską gauname? Paprastai apsidairę mes galime pasakyti, kad stovime ant žemės. Ir ? Ką gi mes čia matome? O matome mes visur vien tik .. Mama Žemę. 

Viskas ką mes turime, viskas, ką mes matome yra atėje vien tik iš jos, joje ir per ją. Net šis ekranas pagamintas yra vien tik todėl, kad iš jos paemėme medžiagų. Visa tai yra gamta. Tam tikra prasme mes gyvename gamtoje, kad ir kur būtumėme. 

Visgi, vieniems gamta tai bejausmis oranizmas, dažnai šiuolaikiškai matomas, kaip negyvas. Bet ar iš tiesų..? Ar iš tiesų mūsų Žemė yra neverta pagarbos ir padėkos? Nejaugi ta, kuri davė gyvybė viskam yra bejausmė ir šalta, dargi purvina ir neverta padėkos?

Viskas, ką turime kuria santykį ir kai to santykio nėra tai nėra ir pagarbos, meilės, gyvybės, sveikatos - "sveiko proto". O viskas, su kuo mes turime santykį yra gyva, su tuo mes galime pakalbėti, pajausti, atjausti, globoti ar būti užuovejoje to. Tad ką jūs renkatės?

Aš sakyčiau, kad tas pats Dievas, kurio kartais taip ieškoma yra ir mūsų žvaigždelė Mama Žemė, nes jeigu jis viskas, tai tas viskas, bent mūsų gyvenime yra Ji. Tad gerbkime ir mylėkime, atsiverkime, lyg maži vaikai šiam stebūklui pavadinimu gyvenimas ir jauskime jam jausmus, kurie natūraliai trykšta, nes jausmai ir yra gyvenimas. Ačiū tau Mama Žeme už jį!

Liudas Vasiliauskas // www.laimingi.lt

Dėmėsio Vyrukai! Tikriausiai jau esate daug girdėję apie moterų susibūrimus, ratus ir pan. O ar esate jau nugirdę apie vyrų klubus, apie skambų juoką iš sąmoningos, bet pašėlusios kompanijos. Kurioje tv ir socialinis programavimas jau senai praeitas etapas, kuriame tobulėjama, propaguojama atsakomybė, ryžtas ir meilė? Tai va. Tokį dalyką aš darau su Donatu ir jeigu dar turi ūpo, tai penktadienį šok į mašiną ir gali atvažiuoti tiesiai pas mane į namus. Tereikia užeiti į https://www.vyrai.eu/vyru-stovykla ir tu jau pakeliui (arba parašyk man, arba paskambink 867603532).