Laimingi.lt

Gera savyje

Gera savyje

Šiandiena prasideda kursas "Gera savyje", kurio pagirndinė tema yra jungtis su savimi. Praradus ją, mes prarandame viską. 

Jeigu prarandame jungtį su savimi, tai kaip galime tikėtis fainai gyventi ir būti su savimi? Čia tas pats, kas nutapyti paveikslą ir vėliau mokytis iš to paveikslo gyventi. Mokytojas, kūrėjas to paveikslo tai Jūs! Iš ko mokotės? Panašiai taip mes sukuriam savo gyvenimus ir kartą pametę jungtį bandome visaip kaip mokytis išoriškai. Tai neveikia. Reikia vėl gauti ryšį su savimi. 

Nėra reikalo nė per mažą nago spalvą savęs kaltinti ar bausti už tai, kad darei klaidas, kai buvai pametęs ryšį su savimi. Atgavęs jį, per akimirksnį visa motyvacija pasikeis. Šoksi ryte iš lovos, kaip spyruoklė su įvėpimu veikti. Visos ydos atrodys nebeaktualios. Tada esi net daugiau nei žmogus. Įkvėptas, inspired – in spirit. Dvasioje.

Šiandiena prasideda kursas internetu pavadinimu . Jis pakeitė pavadinimą iš „Gyvasis meilės kursas“ į „Gera savyje“. Taigi, junkitės. Kursas nėra nei didelis, nei ilgas, bet beprotiškai įpareigojantis. Sunkus melagiams, disciplinuotas tinginiams ir labai geras sveikatai (proto, kūno ir bendravimo su savimi bei kitais).

Registracija į „Gera Savyje“. Tinka ir užienyje esantiems lietuviams.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt