Laimingi.lt

Grįžau. 3 galingos galimybės

Labas, visiems, senai nebendravom. 

Išties jau daug laiko prabėgo nuo to laiko, kai rašiau paskutinį laišką. Tad noriu pasakyti, kad grįžtu ir taip pat papasakoti 3 svarbius dalykus, kurie atveria galimybes pasitikėjimui, meilei sau ir geresniems santykiams.

Tęsiu Laimingi.lt veiklą po 3 metų užsitęsusių Mama Žemė - svajonių namų statybų su meditacijų centru. Kas norite, galite žvilgtelti į pristatymą štai čia, o jeigu dar kam nors rekomenduotumėte užsukti ir padaryti kokį renginį, tai praneškite, aš jums duosiu kokių nors dovanų… :)

Per tą laiką išties labai daug nuveikiau, ypač su tuo, kad atsitraukiau nuo mokymų veiklos ir galėjau pamatyti save visai kitu rakursu. Galėjau pasimokyti iš visai kitų šaltinių, kurie yra gilesni ir labiau prie žemės, tad tą ir padariau sulaukęs pagalbos. O pagalba atvyko pas mane tiesiai į namus - du žmonės, kuriuos jums irgi norėčiau rekomenduoti - Viktor ir Diana iš Peru.

Viktoras yra pietų amerikos gyduolis, kurio “vizitinė” yra meilė sau. Šviesiausias mano gyvenime sutiktas žmogus, kurio paprastumui ir energingumui atrodo nėra galo. Septyniasdešimtmetis vyras, pilnas išminties ir taipogi pilnas jėgų lyg jaunuolis. Jis atsakė man apie viską parodydamas savo gyvenimą, kuriame yra ne tik darni šeima ir jos verslas, bet ir jo vykdoma misija padėti žmonėms JAV, europoje, Peru bei Brazilijoje.

Per visą tą laiką, per 5 kartus, maždaug 7 mėnesius prabuvau pietų amerikoje su vietos gyduoliais, labai spalvingai vadinamais “šamanais”. Džiunglėse ir kalnuose tarp kaktusų. Tikrai įdomi ir gili patirtis, sakyčiau giliausia mano gyvenime. Apačioje norintiems palieku kvietimą, jeigu domintų ši galimybė.

Taipogi, nejučiom, pradėjau daryti su Donatu Kantakevičiumi vyrų savaitgalines stovyklas. Padarėm jau visas 7 ir šį savaitgalį bus 8’oji. Vyriška kompanija vyrui labai reikalinga, tad čia labai gera proga sustiprėti ir išjausti skirtumus su moterimi - kuriuos po to daug lengviau pamilti ir gerbti.

Sensacija su šiuo dalyku yra ta, kad dažnai vyrai tiesiog nekalba ir būna užsisklendę, vengia mokytis iš kitų, turi labai nerangių seksualinių situacijų apie kurias jie net patys nenutuokia. Jaučiasi atšalę santykiuose - tampa labai prielipos arba jiems visada reikia erdvės pamąstymams, neretai tampa agresyvūs po gerumo kauke. Kitiems reikia paprasčiausios vyriškos disciplinos, tikrumo.

Tad mes su Donatu duodam didžiulę pagalba visiems, net ir visko mačiusiems. Atvažiuok, pamatysi apie ką tai. Daug tokių vyrukų atvažiuoja patys iš lietuvos ar iš užsienio, bet daug ir atsiunčia žmonos - ačiū Jums mielosios. Kas jei ne jūs?

Štai vienos žmonos spontaniškas laiškas Donatui nuo dalyvio žmonos:
“Aš taip laukiau kol vyras išvažiuos į '' Vyrų stovyklą'', nes tiek gerų transformacijų girdėjau apie ją... Bet kaip grįžo vyras iš stovyklos tau norėjau parašyti ir priekaištauti dėl pokyčių...(tylėjimo-įsiklausymo, santūrumo, išaugusio velniško pasitikėjimo savo jėgomis, meditacijų, dėkingumo, jautimo savo kūno kalbos bei širdies ramybę...) man buvo šokas atrodė, kad vaidina, nes taip svetima neįprasta jam ir man žvelgiant iš šono… Na tikrai nuoširdžiai nesupratau, kas atsitiko, bet vis tyliai laukiau ir stebėjau jį ir jo veiksmus. Ir štai atėjo ta diena, kaip galiu tau pasakyti didelį-nuoširdų AČIŪ. Buvo daug ašarų, pykčių, barnių, bet atėjome patyliukais ir vėl vienas prie kito širdies ( aš pagaliau paleidau tą skausmą susikaupusį)... Kartu einame gražių santykių link '' žinant mūsų 1 metų išsiskyrimo istoriją'' kiekvieną dieną jaučiuosi vis laimingesnė ir laimingesnė.”

KAS NORITE SUSIPAŽINTI SU VIKTORU, jis atvyksta Lapkritį ir darysime privačias konsultacijas bei savaitgalio pasibuvimus pas mane namuose. Teiraukitės atsakydami šį laišką.

VYRŲ STOVYKLA jau šį savaitgalį, visa informacija yra www.vyrai.eu - registruokis ir atvažiuok.

MAMA ŽEMĖ namų pristatymas - atsiverskite pasigrožėti.

KELIONĖ PAS PERU ŠAMANUS - Rugsėjo 23-Spalio 24. Klauskite atsakydami šį laišką. Kalnai ir džiunglės. https://www.youtube.com/watch?v=Zk9J5xnTVMA

Liudas Vasiliauskas - laimingi.lt