Laimingi.lt

Gyvenimo mokslai

Laba, laba. Štai ir mes. Iš po jaukios stovyklos, kupinos entuziazmo ir nerimto požiūrio į gyvenimą.
Sekanti „Myliu save“ Liepos gale. Prisijunk. Geriausios atostogos jau čia pat. Registruotis.
Internetinis, trijų savaičių kursas „Gera Savyje“ nuo Rugpjūčio 1 dienos. Kaip visada, įėjimas tik 20, o vėliau pagal jaučiamą vertę. Čia.

Gyvenimo mokslai 

Aną dieną paskambinau draugui ir klausiu: „kaip … ?“. - „Oi gerai gyvenu, nerealiai viskas klojasi, gyvenimas, kaip kokia ceremonija.“. Kaip tavo draugė? „Draugė gerai, tik šiuo metu daug mokosi...“ - lengvu balsu atsakė bičiulis sakydamas, kad jai šiuo metu gyvenimas duoda pamokų.

Kančia išties gražus dalykas. Kaip ji išgrynina žmones, ohoho! Visada yra smagu pakalbėti su žmogumi, kuris yra perėjęs daug kančios ir supratęs, ką jam norėta pasakyti. Koks jis paprastas, pakuklintas ir lengvas.

Dažniausiai per greitai mes kančią nurašome, išvadiname ją neteisybe, chaosu, nesamone... Tuo metu, kai nurašome kažką į šią kategoriją, mes teigiame, kad gyvenimas yra nesąmonė, kad gyvenimas veikia nedarniai, kad čia nėra dėsnių. Ir? Ir tada gyvenimas toks tampa, nes jis ima dėliotis pagal tai, kuo tikim – nesąmonė.

Išties keistos mes būtybės, nes norime jaustis gerai, nepaisant to ką darome ir kaip darome. Norime sveikatos, o valgome bet ką. Užsiimam griežtas pozicijas, o norime gyventi meilės gyvenimą ir pan. Kančia duoda ženklą „stop“ ir prašo dėmesio. Sako, kažką jau prisigaminai, kažkuo ne tuo tiki, nes tai nėra susiję su realybe. O kai tiki netiesa – skauda.

Juk ar daug žmogui reikia, kad suprastų, jog jeigu nemyli žmonių, tai jie jam nieko duoti negali? O jeigu myli, tai tie žmonės nepailstamai tau dovanas dalins kasdien. Tik leisk.

Kančia nerealus dalykas - žavi ir gera signalizacija nuo chaoso. Net nebandyk nekentėti. Neišeis – pats žinai. Pradžioj jausk, juk turi pajausti tai, nes jeigu nukrenta koks daikčiukas tau ant kojos tai būtinai turi pajausti skausmą, kad suprastumei, kas nutiko. Lygiai tas pats su klaidingų įsitikinimų skausmu – turi pajausti skausmą, jog suprastumei, kad kažkuo ne tuo tiki.

Gyvenimas nėra blogas, net jei skeptikai tau kaukia į akis, kad jis toks. „Gyvenimas yra žiaurus“ - visi girdėjome. Visai ne. Gamta yra darni, viskas gamtoje, net ir žmonės. O kad keletas jų yra pasiklydę – ne gamtos reikalas. Viršum visko yra meilė, ji vistiek tai myli ir priima, taip kad jokių klaidų nėra.

Visa, ką norėjo kančia pasakyti - kad tiki niekais, visa realybė yra nuostabaus grožio, nes visur kur jauti ar jautei skausmą … Tai tiesiog buvo netiesa. Netiesa neskaniai jaučiasi ir visgi tau nereikia pagauti teisybės, o tik jausti save – meilę. Jausti save, kaip versmę, kaip ugnį lauže, kaip šviesą žėrinčią vandenyje. Kaip žmonės sako – su ugnele akyse. Kas ta ugnelė? Aja aja aja …Hhahaha... Tai tiesiog aš pats, savo širdyje.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Sekanti „Myliu save“ Liepos gale. Prisijunk. Geriausios atostogos jau čia pat. Registruotis.
Internetinis, trijų savaičių kursas „Gera Savyje“ nuo Rugpjūčio 1 dienos. Kaip visada, įėjimas tik 20, o vėliau pagal jaučiamą vertę. Čia.