Laimingi.lt

Kaip pamatyti stebuklą?

Sveikučiai :) 

Pirmasis koncertas po šamanų kelionės su pasidalinimais apie patyrimus vyks Anykščiuose. Jeigu norite, galiu užsukti ir pas jus, laukiu.
Gyvasis meilės kursas balandžio 15. Registruokis. Tik 20 eur įėjimo mokęstis ir labai išskirtina programa laukia, ištisą mėnėsį internetu. Daugiau info čia.
Meditacijų sodybos (iki 16 žmonių) Birželio 26. Registracija.
Jan Esmann Šaktipat meditacijos jau rytoj, Vilnijje, JUNKIS. Informacija.

Kaip pamatyti stebuklą?

Dažnai nesusimąstome savo gyvenimuose elgdamiesi atskirai, manydami, kad galime susikurti „savo“ aplinką, bet mes esam kaip akutės, nareliai medžiagoje. Jeigu vienas atsisako tarnauti - aplinkiniai ima mažiau gauti palaikymo ir gali patys suirti. Taip veikia bendrumo harmonijoje principas. Tas akivaizdu, kai šeimoje vienas narys tampa pro-vakarietišku kapitalistu ar 4 darbo valandų žmogumi.

Pamenu intensyvios savo praktikos metu, kai mėnesiais išbūdavau vienas atsiskyrimuose, vėliau ir toliau, būdavo, užeidavo nuotaikos likti vienam ir bendravimo tiltai imdavo braškėti, nors ir meilė liejasi per kraštus. Kartais tos akutės man tai primindavo ir grįždavau.

Visgi šis kritiškas gyvenimo su savimi principas - gebėti save atskirti ir stoti vienam – tiesiog gebėti matyti gyvenimo lietų ir saulę nesudrebant. Leisti visam kitam plaukti ar išnykti, būti pačiam - be tavęs. Aiškiai tai suvokti, kad gyvenimas tęsis ir be tavęs, kad medžiai augs toliau ir upeliai čiurlens... Be tavęs. Leisti mintims, proto struktūroms, atsiminimams nuplaukti ir išvysti save laisvą yra kertinis momentas pasitikėjime savimi. Pasitikėjimo savimi jausmas randamas būtent tada, kada tu gebi paleisti, kada tu gali būti vienas pats ir tuo pačiu imlus bendrumui su visais.

Tai, praktiškai tariant, jausti, kad gali viską paleisti - šeimą, draugus, pergales ir tragedijas, leisti toms mintims nuplaukti. Tai tėra mintys, įsivaizdavimai, prielaidos, o ne tavo šeima ar dar kažkas, ką ten begalvotumei. Jos tik atrodo, kad yra apie šeimą ar tave ar dar kažką, bet jos yra apie pačias jas, o ne apie tuos dalykus. Paleidęs jas tu pagaliau susitinki su tais dalykais iš tikrųjų.

Gražiai yra pasakęs apie tai J. Krishnamurti – „išmokyk žodžio „paukštis“ rodydamas jam jį ir vaikas jį pamatys paskutinį kartą gyvenime“. Kai mes matome dalykus ir juos užvadiname, mes dažnai neatkreipiame dėmėsio, jog mes jų nematome, neišgyvename, o bendraujame su sąvokimis, įsivaizdavimais apie juos savo mintyse. Lygiai tas pats vyksta mums bendraujant su draugais – tu kalbi su tuo žmogumi ar tu dabar bendrauji su įsivaizdavimais apie jį? Su nuotatomis, atsiminimais ir t.t.

Būtent už viso to yra tavo laisvė, nes ten randi save. Ir radęs save gali išties kitiems padėti, nes tikrai negali duoti kitiems to, jei pats to neturi. Kenčiant tau, kenčia ir tavo aplinka. Narelis medžiagoje turi pažinti save laisvą ir tai nėra kažkas nepasiekiamo ar neprieinamo. Žvelk ir matyk - gyvenimas yra magiškas stebuklas.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Pirmasis koncertas po šamanų kelionės su pasidalinimais apie patyrimus vyks Anykščiuose. Jeigu norite, galiu užsukti ir pas jus, laukiu.
Gyvasis meilės kursas balandžio 15. Registruokis. Tik 20 eur įėjimo mokęstis ir labai išskirtina programa laukia, ištisą mėnėsį internetu. Daugiau info čia.
Meditacijų sodybos (iki 16 žmonių) Birželio 26. Registracija.
Jan Esmann Šaktipat meditacijos jau rytoj, Vilnijje, JUNKIS. Informacija.