Laimingi.lt

Kaukės ir TV spektakliai

Labas, mielieji. Malonu, kad atsiverčiat ir paskaitot. Jums rašau :)
Gera Savyje kursas duoda ypač skanius vaisius. Daug žmonių skina skanius suvokimus, naujai sukurtame suvokimų meditacijų kurse. Ten kviečiu draugus, kurie mane įkvepia ir visus ten įkvepiam. Birželio viduryje sekantis – junkis.
Meditacijų sodybos mažose grupėse, pas mane namuose – Birželį atsilaisvino vietų, o Liepą visi sutilpsim ir taip. Registracija.

Kaukės ir TV spektakliai 

Turiu tokią dainelę sukūręs, kurios žodžiuose dainuoju, jog pasaulyje tiek daug veidų ir jeigu tu su kauke - tai kenti tiktai tu. Padainuoju kartais prie laužo ar geros progos.

Kartais net nepastebim, kaip mes patys ar mums patiems užsideda tie įvaizdžiai ir kaip mes aršiai kovojame su žmonių įvaizdžiais (politikų, vadovo ar pan.), jei to nepastebime. Tad šiandiena apie tai.

Vakar užsukau pas tėvus ir telikas buvo įjungtas, laidą rodė apie kainų burbulus. Vėliau mostelėjo filmą apie moteris lyderes, dar vėliau visokias konfliktines situacijas ir politikus ašarojančius per žinias ir t.t. Vienu metu toptelėjo širdinga įžvalga, atjautos bangelė.

Politikai piešiami (įvaizdžiai) tokie rimti ir tokiems žygdarbiams atlikti, o pakeliui tiek malkų priskaldo. Kodėl? Nes jie paprasti žmonės, kaip tu ar aš, ar Petras iš kaimo prie daržinės. Bazinėje žmogaus komplektacijoje nėra jokių politikų, o paprastas kaip balta vėliava, tyraširdis, tyraakis mylimas žmogus.

Tai kas yra tas įvaizdis? Tam nuoširdumui reikia susireikšminti ir užsidėti kaukę, daryti kažkokius darbus, kurie savo rimtumu yra širdžiai nesuvokiami. Minia tiems įvaidžiams pripiešia visokias fantazijas, ką jie gali atlikti arba ko negali, primeta atsakomybes už savo pačių gyvenimus jiems (jų įvaizdžiams), kai jie tuo tarpu yra paprasčiausi „žmogeliukai“.

Juokinga, bet tai tikrų tikriausias cirkas! Pats nuoširdžiausias spektaklis, kuriame daromi grandioziški surimtėjėlių gyvenimų fiasko pasirodymai. Juk jie savyje jaučia tokius pačius jausmus, kaip ir visi mes, nesvarbu ar tai prezidentas, bosas ar supermama.

O kaip tie žmogeliukai juokingai susimauna ir kodėl? Nes įvaizdžiai turi sugriūti, jie laikiki, ir pasimatyti natūralumas. Laikinumas neduoda užsistovėti laikinam įvaizdžiui ir pasimato tikrumas – įvyksta griūvimas. Tad ir griūvinėja prieš visus tie, kurie nemato savo kaukių.

O kaip mes kartais būname įtikėję, kad kažkoks žmogus yra super žmogus ar labai koks blogas, kai staiga jis tampa tikru, nuoširdžiu ir giliai mus nustebina. Visi matėm tokių atsivertimų. Tad nekaltinkim, jie žaibiškai kenčia. Neteiskim, o supraskim, kad kažkas mokosi. Jeigu suvokiam gyvenimą gimimo ir mirties kontekste, o ne tik socialinio gerbūvio – pagaliau atsiveria supratimas ir jiems.

Nėr prasmės iš jų reikalauti kažkokių „tikrų“ permainų, tai paprasčiausi žmonės ir mes per ekranus sukūrėm jiems įvaizdžius lyderių ar blogiečių. Su tais įvaizdžiais kai kurie bendraujam ir kariaujam, manom, kad tie įvaizdžiai mūsų mintyse yra atsakingi už Tėvynę.

Nėr ant ko sielotis dėl tų įvaizdžių, jie tiesiog žaidžia ir bando rimtai atrodyti. Jie nėra ir negali būti atsakingi už mūsų gerovę. Užtat mes patys galime ir, Die, kaip gera turėti tą atsakomybę savo rankose.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Gera Savyje kursas duoda ypač skanius vaisius. Daug žmonių skina skanius suvokimus, naujai sukurtame suvokimų meditacijų kurse. Ten kviečiu draugus, kurie mane įkvepia ir visus ten įkvepiam. Birželio viduryje sekantis – junkis.
Meditacijų sodybos mažose grupėse, pas mane namuose – Birželį atsilaisvino vietų, o Liepą visi sutilpsim ir taip. Registracija.