Laimingi.lt

Kur jis?

Laba, šį kartą apie akivaizdžius dalykus.
Mes kiekvieną rytą kaifuojam su prasidėjusiu Gera Savy kursu. Mėnesio ilgio, internetinis gyvas įkvėpimo šaltinis. Meditacijos, kontempliacijos ir visokios realizacijos, proto stabilizacijos ir kt. :) Registruokis
Meditacijų sodyba jau Birželį, Liepą. Visiškas gyvenimo patyrimo posukis į meilę ir pasitikėjimą. Tik 16 žmonių. Registracija.

Kur jis?

Jeigu yra visa išmintis išties giliai matoma, bet neturima nuoširdumo, tai tų žinių visgi nepavyks pritaikyti gyvenime, nes nuoširdumas yra tai, per ką mes bendraujame, išreiškiame savo meilę bei išmintį veiksmuose. Žmogus turintis daug žinių ar išminties skraido labai aukštai, bet turėdamas mažai nuoširdumo užsisklendžia savyje ir negeba dalintis.

Kartais mes išsiruošiame ieškoti nuoširdumo savyje ir ieškome jo labai giliai, stengiamės. Stengiamės jį atrasti kažkokiose didelėse gelmėse ir pokalbio ar situacijos metu per daug galvodami, ar esam nuoširdūs, ar ne, liekam surakinti ir nepadarom, nepasakom nieko.

Nuoširdumas nėra gilus, jis čia pat – ant paviršiaus. Niekur jo toli nereikia eiti ieškoti, jis tiesiog pats pats paviršius, akivaizdumas gyvenime. To, kas yra išsireiškimas. Juk tu visada jautiesi kaip jautiesi ir tau to vaidinti nereikia – imi ir sakai. Nuo širdies, giliaširdiškumas, akivaizdumas.

Galų gale tu negali prarasti nuoširdumo. Niekas negali. Tai tiesiog neįmanoma. Nebuvai niekada praradęs. Lygiai taip pat kaip neįmanoma būti nuoširdesniu už kitus, būti labai nuoširdžiu ir nuoširdumą padaryti savo savybe, kuri tau laimės daugiau liaupsių.

Taigi paprastai ir gyvai, esam gyvi ir bendraujam, nereik išsigalvoti nuoširdumo. Tai labai gerai moka kai kurie kaimo žmonės, nes nėra poreikio ten būti dar ir protingiems (juokiuosi), analizuoti nuoširdumo. Tad va, bam. Vha. Pha... Huuu.. Uuuu... Bububu!!! Hihi.

Liudas Vasiliauskas // www.laimingi.lt

Mes kiekvieną rytą kaifuojam su prasidėjusiu Gera Savy kursu. Mėnesio ilgio, internetinis gyvas įkvėpimo šaltinis. Meditacijos, kontempliacijos ir visokios realizacijos, proto stabilizacijos ir kt. :) Registruokis
Meditacijų sodyba jau Birželį, Liepą. Visiškas gyvenimo patyrimo posukis į meilę ir pasitikėjimą. Tik 16 žmonių. Registracija.