Laimingi.lt

Laukti laimės...

Laba. Rašau tiesiai iš pirmosios meditacijų sodybos savo namuose. Mums sekasi geriau nei puikiai. Kepam naujus laimingus žmones. Sekanti stovykla vyks Rugpjūčio 20 dieną. Registracija štai čia. 

O DABAR SENSACIJA!
Lietuvoje prasidėjo naujos, į ilgalaikius pokyčius orientuotos STOVYKLOS VYRAMS “Vyrai mokosi iš Vyrų”. Liepos 21-22-23 dienomis, pas mane namuose!
Vedėjai – aš ir Donatas Kantakevičius – nuostabus vyras, tėvas, verslininkas ir mentorius. Registruokitės atrašydami šį laišką arba facebook'e (daugiau info).

Laukti laimės... 

Ech... Buvo gal tau taip? Ar laukei kada nors laimės? Pasidalinsiu aš savo laukimo istorija. Kažkada, senai senai... (juokiuosi), buvo nutikę... kažkas labai neskanaus. Aš pats to nepastebėjęs atidėjau savo laimę vėlesniam laikui. Ėmiau laukti ir... labai ilgai laukiau...

Vis galvodavau, kur ji, kaip ji, kada ji...? Ir žinai, ką? Vieną dieną aš tiesiog pasikalbėjau su savimi, kad jau gana laukti! Atsistojęs prieš veidrodį tariau: aš tau linkiu labai daug gero, gana liūdėti, gana tai atidėti, aš daugiau laukti nebenoriu (ne labai tiksliai, bet panašiai)!

Buvo sunku anuomet save laimingą net įsivaizduoti. Kadangi jau buvau klydęs ir paklydęs, pamaniau, jog tikrai nieko nesugadinsiu pamėgindamas. Juk mano gyvenimas buvo virtęs laukiamuoju kambariu.

Dabar įsivaizduokite save dabar laimingą, be jokių pasiteisinimų. Užmiršusį visas negandas, pamiršusį liūdesį, pyktį paleidusį. Įsivaizduok drąsiai, kad mintyse nebėra kivirčų. Tai labai lengva ir gal kiek sudėtinga tiems, kurie tiesiog pamiršo šią savijautą, nes ji tiesiog NEREALI!!!

O dabar, jeigu tai aktualu tavo gyvenime, turi vieną neatidėliotiną užduotį - lėk iki veidrodžio ir įtikink veidrodyje esantį, kad tu tikrai to nori savo gyvenime. O jeigu tai neaktualu tau, gal žinai, kam galėtumei šį laišką persiųsti? Patikėk savim, su visu nuoširdumu tu tai gali. Kai tai padarysi, imkis veiksmų, kurie atrodo akivaizdūs. Bučkis ir lėk.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Rašau tiesiai iš pirmosios meditacijų sodybos savo namuose. Mums sekasi geriau nei puikiai. Kepam naujus laimingus žmones. Sekanti stovykla vyks Rugpjūčio 20 dieną. Registracija štai čia. 

O DABAR SENSACIJA!
Lietuvoje prasidėjo naujos, į ilgalaikius pokyčius orientuotos STOVYKLOS VYRAMS “Vyrai mokosi iš Vyrų”. Liepos 21-22-23 dienomis, pas mane namuose!
Vedėjai – aš ir Donatas Kantakevičius – nuostabus vyras, tėvas, verslininkas ir mentorius. Registruokitės atrašydami šį laišką arba facebook'e (daugiau info).