Laimingi.lt

Meilės tironas

Laba, laba.

Dar vienas dėkingumo reiškinys. Mano geras bičiulis, Darius Jonauskas, organizuoja grandiozinį renginį „NO LIMITS SU NICK VUJICIC“. Nėra rankų, nėra kojų – nėra problemų! Įvedę kodą LAIM429 nuorodoj x gausite papildomą 15% nuolaidą bilietams, kurie ir taip nukainuoti 50%. Tik šiandiena. Registruotis. Puiki proga ir impulsas! 

O mes tęsiame Gera Savyje kursą su fantastišku pasisekimu. Tad skelbiu sekantį kursą Gera Savyje Birželio 12 – Liepos 10 dienomis. Registracija.
Meditacijų sodybos jau visai ant nosies, Birželį vietų vos keletas, Liepą dar galite patekti. Registracija.

Meilės tironas

„Mano kontroliuojantis vidinis tironas. Kai išgirdau šitai, tai tiesiog sprogau, nes niekada negalvojau, kad tai tokia didžiulė meilė. Tai koks tada tos meilės dydis?“, - tokius žodžius ištarė Vilma po meditacijos kaip priimti visus savo jausmus (net ir vadinamus neigiamus). Leiskite paaiškinsiu.

Kodėl mes kontroliuojame? Kodėl pykstame? Kodėl mes (tariamai) skaudiname save? Kodėl kartais atsiduriame apatijoje?

Jeigu šie jausmai vienu ar kitu metu nebūtų mums tarnavę kaip meilė – mes jų savyje nelaikytumėme. Taigi. Mes jų patys panorėjome ir dabar jie funkcionuoja mumyse. Tai lyg savitaiga – praeityje nuskambėję mūsų paties žodžiai, kurie įsirašo į protą ir vėliau sukasi minčių pavidalu , o tai mes vadiname protu. Mes jų neišvengsime taikydami dar griežtesnę kritiką sau, o tik suprasdami save ir ką padarėme. Supraskime save.

Kodėl mes norime kontroliuoti ir pakeisti? Argi kontrolės jausmas nesako: pakeiskime jį/ją/situaciją iki to, kad galėčiau mylėti!? Argi pyktis nesako: pasikeisk tuoj pat, kad galėčiau būti meilėje ir ramybėje?! Argi apatija ateina nepelnytai, o ne tada, kada mes matome, kad ten ieškoti meilės yra beviltiška?

Pasisukite pilnu dėmesiu į save, duokite sau pilną, nepadalintą dėmesį, žiūrėkite į save taip, kaip visada svajojate prižiūrėti save ir išvysite visus šiuos dalykus. Jausmai ateina su didžiule meile. Baimės, kurios taip engiamos vengia patirti, sako: šito nepatirk, lik ten kur esi ir ten bus tau geriau. Visi jausmai stengiasi dėl savo šeimininko.

„Aš pasidaviau emociškai ir fiziškai, visa virpu, tiek meilės...“, - sako Inga tai patyrusi. Jeigu įmanoma tai jiems, įmanoma ir tau. Mažai čia ką bepridursi. Gero apmąstymo ir pamatymo.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Dar vienas dėkingumo reiškinys. Mano geras bičiulis, Darius Jonauskas, organizuoja grandiozinį renginį„NO LIMITS SU NICK VUJICIC“. Nėra rankų, nėra kojų – nėra problemų! Įvedę kodą LAIM429 nuorodoj x gausite papildomą 15% nuolaidą bilietams, kurie ir taip nukainuoti 50%. Tik šiandiena. Registruotis. Puiki proga ir impulsas! 

O mes tęsiame Gera Savyje kursą su fantastišku pasisekimu. Tad skelbiu sekantį kursą Gera Savyje Birželio 12 – Liepos 10 dienomis. Registracija.
Meditacijų sodybos jau visai ant nosies, Birželį vietų vos keletas, Liepą dar galite patekti. Registracija.