Laimingi.lt

Viena geriausių praktikų

Labas, šiandiena apie vieną paprastą ir itin gerą dalyką gyvenime. Ačiū.

Turiu pastatęs unikalius namus MAMA ŽEMĖ, kurių aprašą galite peržiūrėti čia, jeigu persiųsite kam aktualu - būsiu dėkingas. http://laimingi.lt/MAMAZEME.pdf 
Taip pat vykstu į kelionę į Šiaurės Peru (Pietų Amerika), į kalnus ir džiungles, į susitikimą su Šamanais - junkis jeigu nori. Rugsėjo 23 - Spalio 23.
Taipogi atvažiuoja Šviesos meistras Viktoras ir darys seminarus Lapkričio 23-25 d. - Junkis. Keičia viską. 
Mano sekanti meditacijų sodyba jau sausį - junkis, pranešiu kiek vėliau kada, kaip ir kas.

Viena geriausių praktikų (skaityti puslapyje)

Tai ką dabar parašysiu, visiškai pakeis tavo gyvenimą! Gera klišė, kuri labai daug žada (juokiuosi), bet tikrai, tai ką dabar parašysiu yra gyvenimą iš esmės pakeičiantis dalykas. Vau, tai kas tai yra, sakyk, greičiau, nagi.. nagi... Kas tai? Tikrai nori sužinoti? Na gerai, jeigu jau taip prašai tai pasakysiu.

Ši praktika anuliuoja visą skausmą, išvalo mintis, subalansuoja jausmus, sukoncentruoja dienai, puikiai nuteikia ir persmelkia viską ką darai per dieną. Viskas pozityviuoju kampu. Dar vis domina?

Gal buvai pavargęs nuo sunkių koncentracijos pratimų, nuo visokių jausmų išleidimų ar intensyvaus kvėpavimo mėginant atsikratyti blogio? (vėl juokiuosi..). Jeigu nuo visko pavargai, tai čia kaip tik tau, nes turbūt, kai taip pavargęs buvai, net į galvą neatėjo pasakyti ačiū.

Tad ryte, dieną ar vakare, atsisėsk ramiai, užsimerk ir tiesiog pasakyk “ačiū”. Pajausk, kam ištiesų esi dėkingas. Pavyzdžiui sau, kad dabar atsisėdai. Ačiū, kad sėdžiu čia ir skaitau. Ačiū, kad atsiverčiau šį laišką, ačiū už tai, kad galiu skaityti. Ačiū, kad išmokau skaityti. Ačiū, kad kvėpuoju ir nereikia apie tai galvoti. Ačiū už tai, kad gimiau. Ačiū mamai ir tėčiui, kad nusprendė manęs susilaukti - meilė buvo ten, kad ir kas vyko po to - ačiū jiems už gyvybę.

Ačiū už senelių sprendimą gimdyti tėvus, ačiū už jų meilę. Ačiū už Prosenelių sprendimus. Ačiū už proprosenelių sprendimus. Ačiū sau, kad renkuosi. Ačiū už dabartinę gyvenimo kokybę, ačiū, kad ją noriu gerinti. Ačiū už šaldytuvą namie, ačiū už tą išradimą jo. Ačiū už viską, ko negavau, nes to nesirinkau. Ačiū už skausmą - mano skaudžiausią mokytoją. Ačiū už visus jausmus, kuriuos patiriu, už visas mintis, ačiū už viską … Rašyti galėčiau iki begalybės.

Tiesiog atsisėk ir dėkok, dėkingumas yra meilė. Dėkingumas yra atleidimo antra pusė. Dėkingumas sustiprina kas gera ir susilpnina kas yra tau neharmoninga - bloga. Dėkingumas keičia viską. Tai unikali ir galinga perspektyva. Dėkok kasdien susikoncentravęs, ypač sau ir imsi jausti meilę, pagarbą sau, imsi labiau pasitikėti savimi, o tai keičia viską. Tad ačiū už tavo laiką, ačiū, kad skaitei, ačiū net jeigu esi skeptikas, nes iš tavęs pasimokyti galiu kantrybės ir būti įkvėptas, nes žinau, kad taip gyventi nenoriu. Ačiū Tau. Ačiū.

Dėkingumas gražus, madingas, malonus ir išradingas, bet pradžioje dėmėsio reikalaujantis dalykas. Neapsigauk, kad jau viską žinai, aš į šiuos spąstus buvau pakliuvęs ne kartą.

Liudas Vasiliauskas - Laimingi.lt

Turiu pastatęs unikalius namus MAMA ŽEMĖ, kurių aprašą galite peržiūrėti čia, jeigu persiųsite kam aktualu - būsiu dėkingas. http://laimingi.lt/MAMAZEME.pdf 

Taip pat vykstu į kelionę į Šiaurės Peru (Pietų Amerika), į kalnus ir džiungles, į susitikimą su Šamanais - junkis jeigu nori. Rugsėjo 23 - Spalio 23.
Taipogi atvažiuoja Šviesos meistras Viktoras ir darys seminarus Lapkričio 23-25 d. - Junkis. Keičia viską.
Mano sekanti meditacijų sodyba jau sausį - junkis, pranešiu kiek vėliau kada, kaip ir kas.