Laimingi.lt

Sudoku

Sveiki. Kur buvęs, kur nebuvęs pagaliau pabaigiau statyti meditacijos centrą. Nuo šviesraščių buvau atitolęs, bet jūsų niekada neužmiršau. Begaliniškas ačiū jums, kad esate šiame sąraše. Noriu anonsuoti Vasario viduryje prasidėsiantį menėsio tylos kursą, pas mane namuose gamtoje. O dabar gero skaitymo ir iki susimatymo.

Sudoku (skaityti puslapyje)

Viskas yra labai aišku, kol nepradedame išvedinėti reikšmių. Maždaug... Jeigu tas perlipo per tvorą, tai reiškia, kad nori kažko. Jeigu ji pažiūrėjo į dešinę tai reiškia, kad ji iš šiaurės…? Kodėl gi ne, manipuliuodami visko galime sugalvoti. Taip ir kuriame reikšmes, darome įvairiausias prielaidas, kodėl kažkas vyksta kažkaip, kas ką galvoja ir taip toliau iki begalybės. Taip manipuliuodami savo mintimis negauname jokio aiškumo ir taip iš gyvenimo įmanoma padaryti tikrų tikriausią sudoku galvosūkį. :)

Aiškumas nereikalauja išvedinėti reikšmių, tiesiog kaip matai, taip ir yra. Matai momentą, matai švariai, ir grožį irgi. Kitą kartą stabtelkime, kai darysime prielaidas, kas ką išties mena, nes iš esmės niekas nieko nereiškia ir reikšti negali. Juk negali sniegas reikšti sienos, o siena Berlyno. Sniegas yra sniegas, siena yra siena. Nėr neaiškumų.

Žinau, kad įsivažiuoti gali prireikti laiko, bet, kaip sako vienas mano širdies brolis: jeigu nepatikėsi, kad gali pasikeisti greitai - nepasikeisi niekada. Aiškumas visada čia, jis mato visus tuos susimaišymus ir su šypsena laukia. Gero laiko!

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt