Laimingi.lt

Šviesos vaikai

Viskas tobula, tu žinai.:)
Meditacijų sodyba „Myliu save“ jau kitą savaitgalį, dar yra proga prisijungti.
Kursas „Gera Savyje“ nuo rugjūčio 1. Tyla ir šiluma savyje. Įėjimas tik 20, o užsiėmimai 3 savaites. Daugiau informacijos ir registracija.

Šviesos vaikai 

Po gilių sąmonės patyrimų visada kyla impulsas parašyti kažką tokio gilaus ir tada pagalvoju, kaip žmonės tai supras. Ar tikrai jie tai norės suprasti? Protas kuria. Visada žinau, kad žmonės yra iš tos pačios esmės, kaip ir aš, jog jie iš tos pačios šviesos, tos pačios sąmonės – jie, realiai, yra aš pats ir tai yra mano broliai ir sesės.

Daugelis iš mūsų buvo perpildyti skausmo, kurį patiria ir tik nedaugelis padarė sprendimą iš jo išsilaisvinti, nors visi to siekia. Skausmas nėra jokia gyvenimo realybė, tiesiog mes būdami kūdikiai, vaikai ar iš dar gilesnės praeities atsinešėme skausmą, kurio net neatsimename. Pavyzdžiui, daugelis iš mūsų esame praeityje nužudyti ar nunuodyti dujomis ir t.t. Taip, praeiti gyvenimai nesibaigė jūsų pačių mirtimi, bet jūsų kūnas kažkaip turėjo numirti. O šį gyvenimą jaučiame tą jausmą iš praeities, bijome patys neatsimename ko ir tada visas gyvenimas nusidažo ta spalva. Atrodo taip yra ir nieko čia nepakeisi, nes visą gyvenimą buvau su tuo jausmu... Na taip, visą šį gyvenimą, bet ne praeitą...

Arba pvz.: būdami kūdikėliai mes dažnai įsimylėdavome savo tėtį ar mamą ir pavyduliaudavome vienam iš tėvų, smerkdavom jį, o poto nesuprantame, kodėl tai darome toliau, mums užaugus – juk jie mums nieko nepadarė. Neatsimenam, neatkuriam iš kur tas jausmas ateina. Tai buvo tik mažo mažo vaikelio sprendimas, o dabar jau tai atkeliavo į mūsų santuoką ir nesuprantame kodėl ir kas vyksta. Aišku su tuo keliauja šūsnis kaltės ir dar kaži ko.

Bet visi šie dalykai yra tik mažų vaikų keistos prielaidos, o ne realybė.

Realybė yra ta, kad tiesiog buvo per daug skausmo, kad matytum tą meilę ir džiaugsmą, kuriuo tu esi. Matytum, kad realiai tu ne mirsi, o tik pereisi į tolimesnę būseną. Panašiai, kaip saulės sindulys ant vandens yra nepriklausomas nuo vandens, tas spinduliukas yra tavo siela, o pati saulė – dvasia.

Išties čia visas Dievų miškas, ramybės oazė. Žmonės su savo gyvenimais nėra jokia realybė, žmonės yra tik labai maža gamtos dalis. Mes esame apsupti gėrio, saulė visada linksmai šviečia, gamta visada tobula, meilė reiškiasi per visus žmones ir sutvėrimus. Vieną dieną būsite maloniai šokiruoti, išvydę savo kasdieninį gyvenimą, kaip Dievo, kuris esi ir tu pats. Žiūrėsi į žmogų, kurį matai jau 20 metų ir „tik giminaičiu“ ir gerbsi jį, mylėsi jį taip giliai, jausdamas pilną žinojimą, kad tu esi jis, jog esate Dievas, jog nėra kitų ir net pati saulė esi Tu.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Viskas tobula, tu žinai.:)
Meditacijų sodyba „Myliu save“ jau kitą savaitgalį, dar yra proga prisijungti.
Kursas „Gera Savyje“ nuo rugjūčio 1. Tyla ir šiluma savyje. Įėjimas tik 20, o užsiėmimai 3 savaites.Daugiau informacijos ir registracija.