Laimingi.lt

Tarp tavęs ir savęs

Sveiki, aš kaip visada – apie akivaizdžius dalykus ateinu priminti.
Internetinis kursas „Gera savyje“ už ne kainą, šį Gegužį. Laukiu, praleisim, tris savaites drauge.
Meditacijų sodybos „Myliu save“ šią vasarą pildosi, vidinis poilsis laukia nelaukdamas. Registracija.

Tarp tavęs ir savęs

Asmeninio, dvasinio tobulėjimo neatsiejama dalis yra senų skausmingų įvykių, jausmų - traumų paleidimas. Jeigu ten dalyvavo kitas žmogus, tai dažnai gali tapti dar didesniu rebusu, nes atrodo, kad jo dalyvavimas būtinas, nes, tarkim, jis dalyvavo ir jūs jį įskaudinote, o dabar norisi jo atsiprašyti.

Aš teigiu, kad tas žmogus gyvena tavyje. Tu dedi pastangas, kad įsivaizduotum tai, ką vadini savimi, tada dedi pastangas, kad įsivaizduotum tai, ką vadini kitu žmogumi bei galop dar bandai įsivaizduoti, kaip tie du turi kažkokius tai ten reikalus. Įsivaizduoji?! Esu apie tai ir išsamiau parašęs štai čia.

Išties tai reikalas tarp tavęs ir tavęs - kaip tu susitarsi su savimi, taip ir bus, nes išties savo ir tariamo kito jausmus įsivaizduoji tu. Pvz. turiu tokį draugą, kuris iš pažiūros yra supermenas. Jis pasakodavo savo pasiekimus, prie kurių net ėmiau kompleksuoti, kad aš taip nesugebu, bijoti jo vertinimo ir panašiai. Tai va, anądien supratau stebėdamas, kad jis tėra žmogus ir nereikia "lia lia", aš tik jam suteikiau tokį statusą, o sau menką ir nuo to laiko kentėjau. Pamatęs viską tinkamai, mitus aš pats išsklaidžiau ir dar labiau myliu save.

Atrodo, kad reikia savo situacijas spręsti su kitais žmonėm, bet visų pirma tai reikalas tarp tavęs ir savęs. Tai, ką tu jauti su savim... Tereikia susitarti su savim, ar nuodysi save pykčiu ar kuo kitu toliau ar ne... Palik kitą ramybėj, susitark su savim. Tu esi mylimas ir reikalingas, savyje be galo galingas žmogus.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Nežinai nuo ko pradėti?
Internetinis kursas „Gera savyje“ už ne kainą, šį Gegužį. Laukiu, praleisim, tris savaites drauge.
Meditacijų sodybos „Myliu save“ šią vasarą pildosi, vidinis poilsis laukia nelaukdamas. Registracija.