Laimingi.lt

Tik mokinukai

Labas, mielieji, šį kartą apie „mokytojavimus“ ir buvimą mokiniu.

PO GERA SAVYJE kurso: "Labas, pabaigiau klausytis tavo kurso - jis toks stiprus buvo. Mano drasa pasoko ir puole arverti tu duru!!! ... Iskarto mane pasitiko laisves pojutis, lengvumas, sypsena is vidaus... Tai va taip dabar vaikstau paskutinėm savaitem po ta nuostabiai grazu soda.. Po gruodzio menesio kurso , drasa nusprende pakeisti darba ir igyvendinti viena svajone- vaziuoju vasarai i ... Sitas kursas, tai stebuklus santykiuose su vyriška gimine padare!! Isimylejau teti is naujo ir atgavau naturalu bendravima su vyrais!! " Neringa

Išties visi kursai padaro tokius ir panašius dalykus, tad kviečiu į meditacijų sodybas šį Birželį, Liepą ir Spalį, bei Gera Savyje internetinį kursą, kuriame lankėsi Nergina. Registracijos čia.

Tik mokinukai (skaityti puslapyje)

Vakar vedžiau seminarą su draugais apie gyvenimo pašaukimą. Jauni žmonės, auditorija puiki, salėje tyla ir man pačiam girdimas mano paties balsas. Vau, pamaniau, jau dešimt metų esu šiose veiklose ir nė kiek neprailgo! Dešimt metų, o vis dar įdomu ir kruta viskas tik į dar įdomesnę pusę.

Tada atrodė, patobulėsiu iki super lygio ir viskas – baigta: atėjau, baigiau ir darau kažką naujo. Bet augimas niekada nesibaigia. Visgi visa ko esmę pagauti nėra taip sunku, bet ją įgyvendinti kasdieniniame gyvenime jau visai kas kita – didi užduotis prieš patį save.

Po šitiek laiko jaučiuosi begaliniškai dėkingas visiems dalykams, kurie man toliau padeda augti – tiek ydoms, tiek tam, kas prikausto mano dėmesį labiau nei aš pats to norėčiau, draugams ir naujiems žmonėms mano gyvenime. Šypsena kelia jaunatvišką ambiciją nugalėti pasaulį ir vienu ypu viską sutvarkyti, dėkingumas užplūsta matant, kad dar turi kur eiti ir daug ką suprasti.

Koks džiaugsmas apima matant, kad ir toliau esu pono Gyvenimo mokinys. Pas tą, pas kurį mokėsi ir mokosi visi. Koks smagus jausmas eiti toliau tirti ir patirti save dar giliau. Tie visi metai – labai smagus prisiminimas, o pats toliau esi šviežias ir naujas, matantis į priekį, kukliai žiūrintis į rytojų ir besidžiaugiantis tais keliais nutikimais šiandieną.

Manau, tikrai labai svarbu save atpažinti kaip mažą mokinuką, kuris geba toliau mokytis, o ne purkštauti, kad viską jau išmanau ir išmokau, pasiskelbti save mokytoju bei tūnoti savo žinojime, pats sau pasalą paspendęs, lauki kol pats ir įkrisi. Juk mes su tuo taip dažnai susiduriame, ypač su žmonėmis, kurie praktiškai nieko nenori mokytis.

Tad palinkėsiu jausti tą mokinį savo viduje. Turėti tą smalsumą ar net naivumą, kuris skatina viską išbandyti. Eiti sau mėgiamu keliu, nes tai daug lengviau, nei eiti nemėgiamu, o eiti dar tikrai teks. Tad augink ir brangink save.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

PO GERA SAVYJE kurso: "Labas, pabaigiau klausytis tavo kurso - jis toks stiprus buvo. Mano drasa pasoko ir puole arverti tu duru!!! ... Iskarto mane pasitiko laisves pojutis, lengvumas, sypsena is vidaus... Tai va taip dabar vaikstau paskutinėm savaitem po ta nuostabiai grazu soda.. Po gruodzio menesio kurso , drasa nusprende pakeisti darba ir igyvendinti viena svajone- vaziuoju vasarai i ... Sitas kursas, tai stebuklus santykiuose su vyriška gimine padare!! Isimylejau teti is naujo ir atgavau naturalu bendravima su vyrais!! " Neringa

Išties visi kursai padaro tokius ir panašius dalykus, tad kviečiu į meditacijų sodybas šį Birželį, Liepą ir Spalį, bei Gera Savyje internetinį kursą, kuriame lankėsi Nergina. Registracijos čia.