Laimingi.lt

Tikroji priežastis

Meditacijų sodybos „Myliu save“, jau Birželio 26 dieną. Visi grafikai ir registracijos čia.
Gera savyje kursas vyks nuo Liepos 7 dienos. Ramybė, susivokimas, superinis santykis su aplinka. Registracija čia.

Tikroji priežastis 

Jau daug ką straipsnio pavadinimas pasako, todėl intrigos bus čia mažai apie pavadinimus, bet užtat straipsnio gale rasite nuorodas į praktinius įrašus. O tai ką sužinosite galėsite labai lengvai pritaikyti savo gyvenime, tad dėmesingai skaitykite.

Daug kas iš mūsų suka galvas, kodėl yra vienaip ar kitaip gyvenime. Kad ir, pavyzdžiui, kartais pradrybsom lovoje visą dieną ir nesuprantame savęs, kodėl taip darome?

Atsakymas išties labai paprastas, jeigu ieškosime priežasties jausmuose. Kiekvienas jausmas kuria savas mintis ir jeigu po visos situacijos pažvelgsime kaip jaučiamės, tai iškart pataikysime į tos situacijos jausminę priežastį.

Tai, pavyzdžiui, buvote su draugais ir jaučiatės fantastiškai po to – motyvacija ir priežastis buvo tas fantastiškas jausmas. Tas jausmas suformavo visą situaciją nuo a iki z ir gale ji dar ir pats išsiskleidė. Kitas variantas – netikėtai apsilankėte šaldytuve, po apsivalgymo akcijos pavadinimu „truputį dar“ jaučiatės kaip storiausia fermos karvė – būtent šis jausmas kūrė viską. Paprasta. Tikiuosi pagavote.

Tad pradžioje, po visų situacijų, pažiūrėkite kaip jaučiatės. Ne per jas, o po jų - išvysite priežastis. Pačiose situacijose galite prisigalvoti visokių pasiteisinimų, visokiausių istorijų kodėl taip darote ir pan., bet faktinis rezultatas yra išjaustas po viso ko. Priežasties pamatymas sugriauna visą norą tai kartoti vėl – mes sąmoningėjame.

Tai ką daryti su tuo dalyku, kurį aptikote? Vėliau jį tereikia transformuoti, paleisti arba visiškai susivokti (sinonimai) ir situacijos atsikartojimai išsisklaidys.

Tam, kad viskas įgautų ir praktikos skonį, įkėliau keletą įrašų tiesiai iš meditacijų sodybų ir Gera Savyje kurso. Raskite sau bent 12 minučių. Gero klausymo - spauskite čia.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt
 

Meditacijų sodybos „Myliu save“, jau Birželio 26 dieną. Visi grafikai ir registracijos čia.
Gera savyje kursas vyks nuo Liepos 7 dienos. Ramybė, susivokimas, superinis santykis su aplinka. Registracija čia.