Laimingi.lt

Užtikrintas būdas džiaugtis

Laba saulėta diena.
Internetinis kursas „Gera savyje“ tiems, kurie nori pamiršti praeities skausmą, jausti pasitikėjimą savimi ir tiesiog ramiai būti savyje bei daryti, ką nori. Gegužį, 3 savaitės. Čia.
Vasaros meditacijos sodybos „Myliu save“ sparčiai pildosi. Atvažiuokite, eisime atgal prie savo ramybės ir jėgų. Registracija čia.

Užtikrintas būdas džiaugtis

Man kažkaip vis ima nuostaba, kad aš gyvenu taip paprastai ir lengvai su savimi. Vieną dalyką, kurį labai pastebiu, kai kas nors yra šalia susirūpinęs, kad jie galvoja tuo metu apie tai, ko apskritai nėra.

Matai, būdas garint savo nervus yra prisigalvoti to, ko apskritai nėra. Įsivaizduoti sunkumus, kurių dar nėra. Kurt scenarijus, kuriuose nukentėtumei. Prisifantazuoti baimių. Prisimąstyti, kaip turėtų būti, ir panašiai.

Tad lengvumo receptūra labai lengva - tiesiog neprisifantazuok to, ko aplamai nėra. Kodėl tai veikia? Nes taip, kaip yra dabar, yra pats geriausias variantas įmanomas, tai kas dabar duota yra dovana. Taip kaip sudėta ir yra taip, kaip turi būti.

Ar gali būti dar geriau? Aišku, kad gali. Ar galima atsipalaiduoti ten, kur esam? Žinoma. Viskas labai paprasta. Viskas yra gerai. Kas duota yra nerealiai faina. Tiesiog neprisigalvokim nesąmonių - būkim sąmoningais. Viskas yra nerealiai gerai!

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt 

Internetinis kursas „Gera savyje“ tiems, kurie nori pamiršti praeities skausmą, jausti pasitikėjimą savimi ir tiesiog ramiai būti savyje bei daryti, ką nori. Gegužį, 3 savaitės. Čia.
Vasaros meditacijos sodybos „Myliu save“ sparčiai pildosi. Atvažiuokite, eisime atgal prie savo ramybės ir jėgų. Registracija čia.