Laimingi.lt

Vidinė undinė

Zdarova! Linksma diena. Siunčiu jums siuntą :) Nepasiuskit tik.
Kursas „Gera savyje“. Internetinis, 3 savaičių, skirtas normaliems, kad taptų nenormalūs normalumo atžvilgiu. Žodžiu - mylėti. 
Meditacijų sodybos MYLIU SAVE - grafikai čia.

Vidinė undinė 

Ar žinojai, ar pastebėjai, kad geriausia tau nutinka, kai įsiklausai giliai į save? Vieniems iš mūsų mūsų pačių vidinis balsas yra baisiausia savigrauža, o kitiems skaniausias pokalbis įmanomas. Tad kaip, kas ir kodėl?

Pradėkim nuo to, kaip mes "nuvažiuojam" į proto dausas. Trumpai sakant, tai daug veiklos, skubos, vienas kitas skausmingas įvykis, ir po pusmečio ar metų tokio verpeto labai sunku atskirti, kur esi tu, o kur tik mintys ir norai, kurie buvo parašyti kažkokiam žurnale... Jeigu įsiveliama į tokias mintis, tai toks "vidinis balsas" atrodo mažų mažiausiai pražūtingas, nes jis atsikartojantis, piktas ir nuolat nepatenkintas.

Pakalbėkim apie visai ką kita. Apie tą nurautai fainą balsą tavęs, kuris nebijo pakvailiot, bet tuo pačiu puikiai jaučia visą situaciją bei niekad nenuklysta į lankas, nes neturi jokios baimės ten nuklysti - jam smagu. Pažįstat save tokį? Aišku, jog taip! Va.

Šis tavęs jausmas, tavęs balsas yra gydomasis (raminantis, suteikiantis aiškumą, išlaisvinantis). Pabuvęs su juo tu atgyji ir atsigauni, nėr tau ko bijot, kai žinai, kad jį turi savyje ir jo klausai. Aš visada, jeigu esu pasiklydęs, sėdu su savim giliai pabūti ir dar nebuvo karto, kai jis neišsklaidydavo visų dūmų mano mintyse. Visada lieku pakylėtas. Net ir dabar rašau būtent po tokio pasisėdėjimo.

Didžiausias vaistas, geriausias guru, mieliausias balsas tau yra tavo paties - tu pats. Pats iš savęs esi geriausias savo minčių ir jausmų daktaras, motyvatorius ir ramybės oazė. Nerki į save, tapk vidaus undine (-ininu) (ohohohoho :)))...

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Kursas „Gera savyje“. Internetinis, 3 savaičių, skirtas normaliems, kad taptų nenormalūs normalumo atžvilgiu. Žodžiu - mylėti. 
Meditacijų sodybos MYLIU SAVE - grafikai čia.